“Hiti i ardhshëm” midis Ledri Vulës dhe Melinda Ademi-it publikohet sonte ora…

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 13 Korrik, 2022 12:42

“Hiti i ardhshëm” midis Ledri Vulës dhe Melinda Ademi-it publikohet sonte ora…

Ledri Vula e Melinda Ademi së fundi kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre.

“A m’ke dasht” titullohet kënga e dy artistëve të pëlqyer nga publiku.

Ky projekt muzikor do të publikohet sonte.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë këngëtarët përmes postimeve në profilin e tyre të ‘Instagramit’.

Ky projekt muzikor do të publikohet në ora 19:00.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 13 Korrik, 2022 12:42
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.