Hoxha: Zhelina mund të prish një Qeveri

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 21:24

Hoxha: Zhelina mund të prish një Qeveri

Ministri i Bujqësis, Arianit Hoxha ka kërcënuar me prishje të qeveris nëse vihet në diskutim rezultati zgjedhor në Komunën e Zhelinës.

“Zhelina që ka lind një parti (si Lëvizjen BESA), mund të bëhet edhe Zhelinë që prish një Qeveri!
#SharraNëGozhdë , ka shkruar Hoxha.

BDI, respektivisht kandidati për Zhelinën-Fatmir Izairi ka parashtruar ankesa dhe ka kērkuar përsëritjen e votimit në disa vendvotime.

Rezultati final i raundit te dyte ne Zheline ishte 5171 BESA dhe 5102 BDI.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 21:24
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.