Humb jetën një 66-vjeçare në Kërçovë, i bie në kokë një konstruksion tavani

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 19:37

Humb jetën një 66-vjeçare në Kërçovë, i bie në kokë një konstruksion tavani

Një grua ka ndërruar jetë pasi i ka rënë një konstruksion tavani, njoftojnë nga MPB.

“Dje në ora 13:40 në policinë e Kërçovës është raportuar se S.I.(66) nga Kërçova në një shtëpi në rrugën “Ljubica Bogeska” në Kërçovë ka rënë një konstruksion tavani, e cila ka ndërruar jetë në vend.

Mjeku i Emergjencës Mjekësore ka konstatuar vdekje pa gjurmë të dukshme dhune, dhe sipas urdhrit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerës është dërguar për autopsi”, theksojnë nga MPB.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 19:37

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...