I riu shtrohet në spital pasi ia kafshoi gjarpri penisin teksa qëndronte në guaskë tualeti

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 9, 2020 22:41

I riu shtrohet në spital pasi ia kafshoi gjarpri penisin teksa qëndronte në guaskë tualeti

Një adoleshent është dërguar me urgjencë në spital pasi një gjarpër i kafshoi penisin ndërsa po qëndronte ulur në guaskë tualeti.

Siraphop Masukarat shkoi në spital të martën në mbrëmje pasi pësoi dhimbje të befasishme në organin gjenital, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net..

Studenti universitar shikoi poshtë dhe pa pitonin me nofullat e tij të shtrënguara rreth majës së penisit.

Si pasojë e kësaj, ai pësoi gjakderdhje të rëndë, duke e çuar atë në spital.

Kujdes: Pamjet kanë përmbajtje të rënda dhe nuk rekomandohen për persona nën moshën 18 vjeçare. Ndiqeni videon këtu/Lajmi.net/

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 9, 2020 22:41