Incident në koncert, Yll Limani i shpëton flakëve

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 31 Korrik, 2022 10:23

Incident në koncert, Yll Limani i shpëton flakëve

Një incident ka ndodhur në koncertin e fundit ku ka kënduar Ylli Limani.

Këngëtari ka publikuar pamje ku teksa këndonte i është afruar shumë flakëve që u ndezën krejt papritur.

“Shpëtuam”, shkruan Ylli teksa në ato momente shihet duke u larguar me shpejtësi dhe pak i trembur nga flakët.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 31 Korrik, 2022 10:23