Infermieri shpërthen në lot, nuk mund ta përqafojë sapo kthehet nga puna djalin e tij për shkak të koronavirusit

Infermieri shpërthen në lot, nuk mund ta përqafojë sapo kthehet nga puna djalin e tij për shkak të koronavirusit

Një video prekëse tregon infermierin në Arabinë Saudite duke qajtur, pasi ai është i detyruar të refuzojë përqafime nga djali i tij pasi kthehet nga puna, për shkak të frikës së transmetimit të koronavirusit.

Infermieri, Naser Ali Al-Shahrani, i cili punon në një spital në Rijad, sapo kishte arritur në shtëpi në kohën kur ishte realizuar videoja, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Pamjet tregojnë djalin e vogël, të quajtur Mohamed, duke vrapuar drejt babait të tij krahëhapur.

 

Por, pa ndonjë sqarim shtesë, ai e detyron djalin e tij të ndalet.

Vogëlushi i hutuar më pas qëndron larg Al-Shahranit, derisa infermieri mbështetët në këmbët e tij dhe fillon të qajë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta parë ngjarjen emocionuese. /Lajmi.net/

Video Player
 
 
00:00
 
00:16
 
 
Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 30 Mars, 2020 22:48

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.