Iniesta tregon çfarë pret prej Rakitiçit

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka July 26, 2019 21:05

Iniesta tregon çfarë pret prej Rakitiçit

Ish-kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta pret që kroati Ivan Rakitiç të qëndroi në “Camp Nou”.

Mesfushori është i lidhur me një kalim te “djajtë” këtë verë.

“Nuk e di se çfarë do të ndodh. E di që është i lumtur dhe dëshiron të qëndroi në Barcelonë. Shpresoj se mund të luaj si në të kaluarën. Do të gëzohesha për të”, tha Iniesta.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka July 26, 2019 21:05