Interi tregon limitet ndaj Lyonit, barazim në Cesena

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 30 Korrik, 2022 22:49

Interi tregon limitet ndaj Lyonit, barazim në Cesena

Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 me Lyon. Në Cesena nënkampionët e Italisë treguan limitet e tyre, teksa pritej që gjërat të shkonin mirë.Lyon do kalonte në epërsinë e dyfishtë. Fillimisht Lacazzette, e më pas Cherki do çonin peshë francezët.

Zikaltërit do ngushtonin shifrat me Lukakun së pari, ndërsa Barella do vendoste përfundimisht ekuilibrat.Miqësorja e fundit e Interit është pas pak ditësh me Villareal.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 30 Korrik, 2022 22:49
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.