ISHP: 21 viktima nga COVID-19

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 20:20

ISHP: 21 viktima nga COVID-19

21 viktima janë shënuar gjatë 24 orëve në Maqedoninë e Veriut.

Në raportin e ISHP-së, janë paraqitur edhe 656 raste të reja derisa janë shëruar edhe 273 persona nga COVID-19.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 20:20

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...