J Balvin publikon flamurin e Kosovës për të njoftuar se ka mbërritur për ‘Sunny Hill’

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Gusht, 2022 20:32

J Balvin publikon flamurin e Kosovës për të njoftuar se ka mbërritur për ‘Sunny Hill’

‘Sunny Hill’ festival ka mbledhur artistë të shumtë vendor e ndërkombëtar.

E sonte në natën e dytë të këtij festivali do të përformojë artisti me famë ndërkombëtare J Balvin, shkruan lajmi.net

Ai përmes një InstaStory ku ka publikuar flamurin e Kosovës njoftoi se ka arritur në Prishtinë.

Këngëtari njihet për hitet e tij të shumta muzikore dhe bashkëpunimin “Un Dia” me Dua Lipa. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Gusht, 2022 20:32