J Lo për ditëlindje fton 250 mysafirë

J Lo për ditëlindje fton 250 mysafirë

Jennifer Lopez që i mbushi 50 vjet dje do të ketë një festë të madhe me 250 të ftuar në Miami në shtëpinë e Emilio dhe Gloria Estefan në Ishullin Star, mëson Page Six.

“Ka dy shtëpi. Një është vendi ku ata jetojnë, dhe tjetra është një shtëpi për mysafirë ku ata bëjnë festat”, tha një burim për këtë medium.
Lopez filloi 50 vjetorin e saj me një festë që e ka ftuar Alex Rodriguez.

“Unë vetëm dua t’ju uroj një ditëlindje të lumtur. Ju me keni bërë të ndihem sikur çdo ditë është ditëlindja ime “, tha ai në një video-mesazh.

Ditëlindja e J Lo mblodhi edhe shumë fansa në turneun e saj “It’s my party”.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 25 Korrik, 2019 22:59

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.