Ja cili deputet shikoi ndeshjen Real – Madrid – Juventus në Parlament | FOTO LAJM

Ja cili deputet shikoi ndeshjen Real – Madrid – Juventus në Parlament | FOTO LAJM

Derisa ka zgjatur mbrëmë seanca për interpelancën për Qeverinë e kryeministrit Zoran Zaev, disa nga deputetët ishin të fokusuar nëpër telefonat celularë dhe laptopët e tyre, transmeton INA.

Njëri nga ta ishte edhe deputeti i partisë rome Samka Ibrahimovski, i cili kishte dhezur laptopin dhe po ndiqte ndeshjen Real – Madrid dhe Juventus. Siç merret vesh, ai si fans i klubit mbretëror nuk ka lejuar që ti ikë kjo ndeshje, edhe pse në Kuvend po zhvillohej seanca e rëndësishme për Qeverinë. Ibrahimovski është deputet që është pjesë e koalicionit qeveritar me LSDM.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 12 Prill, 2018 07:56

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.