Ja kujt i faturohet rënia e ASH-së për 20 mijë vota në këto zgjedhje sipas Ziadin Selës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 22:25

Ja kujt i faturohet rënia e ASH-së për 20 mijë vota në këto zgjedhje sipas Ziadin Selës

I pari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, në emisionin “Rruga Drejt”, ka treguar se kujt i faturohet rënia për 20 mijë vota krahasuar me zgjedhjet e kaluara parlamentare, shkruan Alsat.

Ai ka thënë se kanë këtë rënie, derisa është shprehur se fatura shkon duke nis nga ai e deri te secili aktivist.

“Rënia faturohet nga unë e të secili aktivist i cili ka marrë për obligim dhe ka pranuar me vullnetin e lirë që të jetë anëtarë i Aleancës për Shqiptarët. Pra të gjithëve”, tha ai./ Alsat.mk

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 22:25

28
Nën
Pasi sot Shkupi u bllokua nga dhjetëra autobusë urbanë të dy shoqatave transportuese private, si...
28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...