Ja kujt i faturohet rënia e ASH-së për 20 mijë vota në këto zgjedhje sipas Ziadin Selës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 22:25

Ja kujt i faturohet rënia e ASH-së për 20 mijë vota në këto zgjedhje sipas Ziadin Selës

I pari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, në emisionin “Rruga Drejt”, ka treguar se kujt i faturohet rënia për 20 mijë vota krahasuar me zgjedhjet e kaluara parlamentare, shkruan Alsat.

Ai ka thënë se kanë këtë rënie, derisa është shprehur se fatura shkon duke nis nga ai e deri te secili aktivist.

“Rënia faturohet nga unë e të secili aktivist i cili ka marrë për obligim dhe ka pranuar me vullnetin e lirë që të jetë anëtarë i Aleancës për Shqiptarët. Pra të gjithëve”, tha ai./ Alsat.mk

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 22:25
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.