Ja kush është personi që heshti ‘Komitët’?

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 20, 2020 18:58

Ja kush është personi që heshti ‘Komitët’?

Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon “Komitet” ofenduan shqiptaret por kur disa krushq shqiptare qe mernin nuse u ndalen dhe dolen nga veturat dhe motoret ata iken nga frika dhe u shperndane menjeher, shkruan Zyrtare 

Djaloshi që u bë viral në rrjetet social quhet Adnan Abdula dhe ja çfarë mesazhi jep…

Adnan-ado Abdula nuk është i vetëm në këtë betejë… Së bashku do ti themi STOP gjuhës së urrejtjes!!!✌🏻Во оваа борба Аднан не е сам… Заедно ќе кажеме СТОП за говорот и ширењето на омраза!!!

Posted by Furkan Saliu on Sunday, September 20, 2020

 

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 20, 2020 18:58