Ja për çka u morën vesh Gashi e Sela

Ja për çka u morën vesh Gashi e Sela

Para pak pak çastesh ka përfunduar takimi mes kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi, dhe atij të Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela.

Në fokus të këtij takimi ishin zgjedhjet e ardhshme parlamentare, merr vesh Gazeta Lajm. “Me këtë rast të dy kryetarët e rikonfirmuan gatishmërinë e tyre për bashkëpunim parazgjedhor. Ata u morën vesh që të krijohen grupe pune për t’i detajuar pikat e marrëveshjes së mundshme. Takimi është mbajtur në një restorant në Shkup”, kanë deklaruar burimet e Gazetës Lajm.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 14 Nëntor, 2019 23:04

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.