Jabollçishtë e Epërme: Gruaja rreh tre burra

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 21:53

Jabollçishtë e Epërme: Gruaja rreh tre burra

Një grua nga fshati Jabollçishtë e Epërme ka rrahur tre burra me shkop, përcjell FLAKA.

L.Z. (44) dje është përleshur me tre persona në shtëpinë e tyre. 49-vjeçari S.Z. rastin e ka raportuar në polici, dhe ka deklaruar se përveç tij, gruaja kishte sulmuar edhe H.Z.(35) dhe S.Z. (71).

“Pas dokumentimit të plotë të rastit do të dorëzohet raport përkatës”, njofton MPB. FLAKA

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 21:53
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.