Jabollçishtë e Epërme: Gruaja rreh tre burra

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 21:53

Jabollçishtë e Epërme: Gruaja rreh tre burra

Një grua nga fshati Jabollçishtë e Epërme ka rrahur tre burra me shkop, përcjell FLAKA.

L.Z. (44) dje është përleshur me tre persona në shtëpinë e tyre. 49-vjeçari S.Z. rastin e ka raportuar në polici, dhe ka deklaruar se përveç tij, gruaja kishte sulmuar edhe H.Z.(35) dhe S.Z. (71).

“Pas dokumentimit të plotë të rastit do të dorëzohet raport përkatës”, njofton MPB. FLAKA

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 21:53

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...