“Janë takuar para 2-3 ditëve” – Ramadani: Ahmeti i ka thënë Taravarit që ASH të shkojë vetë në zgjedhje

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Shkurt, 2024 22:53

“Janë takuar para 2-3 ditëve” – Ramadani: Ahmeti i ka thënë Taravarit që ASH të shkojë vetë në zgjedhje

Analisti Ismet Ramadani zbuloi në emisionin Klan Debat se para dy apo tri ditëve ka pasur takim mes kreut të BDI-së, Ali Ahmeti dhe atij të ASH-së, Arben taravari. Siç njofton Ramadani, në këtë takim, AHmeti i ka sugjeruar Taravarit që ASH-ja në zgjedhje të shkojë e vetme, pa koalicion.

“Ndoshta edhe mund të jetë ekskluzive dhe mund ta them se para 2-3 netëve në takimin e fundit që ka pasur me liderin e BDI-së… i është thënë shumë direkt se meqë punët qëndrojnë kështu, atëherë ruaje partinë dhe shko vet në zgjedhje”, tha Ismet Ramadani./tvklan.mk

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Shkurt, 2024 22:53

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare