Jeni lodhur nga larja e tepihëve ? Ja zgjidhja ideale

Jeni lodhur nga larja e tepihëve ? Ja zgjidhja ideale

Jeni lodhur nga ndotja e vazhdueshme e tepihëve në ambientet e juaja familjare ?

Jeni një familje me fëmijë të vegjël ?

Shitorja “online” më e madhe në vend “One Shop”, u njofton që arritën modelet më të reja të mbulesave per Tepiha me dimenzione 1.60m x 2.30m. Nga çmimi i rregull 2000 denarë, One Shop ua sjell me çmim promotiv prej vetëm 12oo denarë.

Mbulesa për tepiha janë tepër të bukura, dekoruese me kualitet dhe cilësi të lartë. Welsoft, Antibakteriale; Antialergjike; pastrohet dhe lahet lehtë në lavatriqe madje deri 30 grad, pastrohet edhe me thithse elektrike, nuk rreshqet.
Stop larjeve të tepihave, pasi larja e shpesht vjetëron dhe dëmton tepihët tuaja të prefueruara. Porosit tani dhe One Shop përmes shërbimit Kargo, ua sjell deri në shtëpi.

ФРАНЦУСКИ НАВЛАКИ ЗА ТЕПИСИ

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 12 Janar, 2020 15:13

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA