Jennifer Aniston: Unë ia fala mamasë time gjithçka

Jennifer Aniston: Unë ia fala mamasë time gjithçka

Jennifer Aniston është një nga aktoret më të paguara sot në botë, me një kohëzgjatje prej tre dekadash.

Sidoqoftë, fillimet nuk ishin të lehta për të, veçanërisht pasi ajo nuk kishte mbështetjen e familjes.

Aktorja ka folur disa herë për marrëdhënien e saj të keqe me nënën e saj të ndjerë, ish-modelen Nancy Aniston.

Përveç kësaj, dihet që babai i saj, aktori John Aniston, gjithashtu kundër asaj që Jennifer të merrej me aktrim.

Sidoqoftë, Jennifer, për fat të mirë për fansat e saj si dhe profesionin e aktrimit, vendosi t’u tregojë të gjithëve se kanë gabuar. Pas saj janë shumë role të suksesshme filmike dhe televizive, më domethënësja prej të cilave është një angazhim dhjetëvjeçar në serinë “Friends”.

Jennifer u paraqit në numrin vjetor të revistës “People of the Year”, këtë herë duke folur për marrëdhëniet e saj toksike me një familje që nuk besonte në të.

“Fillova të besoja në veten time në fillim të viteve 20-të. Pjesa më e vështirë ishte të jem plotësisht e sinqertë me familjen time. Sidoqoftë, më çliroi dhe kjo është arsyeja pse unë jam bërë kaq e suksesshme në karrierë. Familja ime më thoshte se kurrë nuk do të bëja asgjë nga aktrimi. Kur dikush më kërkon ta bëj këtë, një magji zgjohet brenda meje për t’i treguar të kundërtën. Dhe pastaj erdhën “Friends” dhe të gjithë panë që unë ende do të fitoja para”, tha aktorja 50-vjeçare.

Për nënën e saj, me të cilën kishte një marrëdhënie shumë të turbullt, ajo sot nuk e shqetëson shumë.

“Në fakt, nëna ime humbi gjënë më të rëndësishme. Unë mendoj se ajo u përpoq me të vërtetë, por lufta midis problemeve të saj financiare dhe burrit që e la të hutuar plotësisht. Padyshim që nuk ishte e lehtë të jesh një nënë beqare në vitet ’80”, tha Aniston për nënën e saj Nancy, me të cilën nuk kishte biseduar për nëntë vjet, dhe pasi u nda nga Brad Pitt, ato u afruan serish.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 10 Dhjetor, 2019 22:50

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.