Jennifer Lopez zbulon se dëshiron një fëmijë tjetër

Jennifer Lopez zbulon se dëshiron një fëmijë tjetër

Këngëtarja dhe aktorja e njohur ka zbuluar për mediat e huaja se po mendon të zgjerojë familjen e saj.

Në fakt, 50-vjeçarja zbuloi për “People” se ajo donte një fëmijë me të fejuarin e saj, Alex Rodriguez.

“E dua! Nuk e di nëse Zoti e ka këtë në mendje, por do të doja të provoja. Unë jam e hapur për këtë, ”tha Jennifer Lopez.

Ndryshe, Jennifer Lopez tashmë ka binjakët Emma dhe Max të cilët, siç zbuloi, do të dëshironin të kishin një vëlla ose motër.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 5 Dhjetor, 2019 22:44

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA