Jeta e saj do të bëhet dokumentar, Rihanna firmos marrëveshjen miliona dollarësh

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 11:23

Jeta e saj do të bëhet dokumentar, Rihanna firmos marrëveshjen miliona dollarësh

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, konsiderohet si një nga artistet më të mira të muzikës moderne.

Që nga viti 2016 ajo nuk kishte publikuar këngë dhe kur solli kolonën zanore të “Black Panther: Wakanda Forever”, i cili u publikua pak kohë më parë, me titull “Lift Me Up”, fansat sigurisht që u emocionuan.

Por duket se kjo nuk mjafton për audiencën e saj. Rihanna do të performojë në Super Bowl-in e ardhshëm në shkurt 2023, që është një punë shumë e madhe.

Paraqitja e Rihannës pritet të jetë një nga ato që do të mbeten të paharrueshme për publikun, pasi ajo sigurohet të jetë perfekte në çdo paraqitje të saj live. Apple TV madje i kërkoi këngëtares të regjistrojë performancën e saj dhe ta përfshijë atë në një dokumentar të ri për rikthimin e saj muzikor.

Për ta bindur atë të bashkëpunonte, kompania i ofroi asaj miliona dollarë. “Ka shumë kuriozitet për çdo gjë që ka të bëjë me Rihanna-n. Rikthimi i saj në skenën muzikore për herë të parë në kaq shumë vite është shumë i rëndësishëm ”, tha një burim i Apple për gazetën britanike The Sun.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 11:23
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.