Jonida Maliqi ‘kthehet’ në kohë me këtë foto nga fëmijëria

Jonida Maliqi ‘kthehet’ në kohë me këtë foto nga fëmijëria

Këngëtarja ka publikuar një foto të saj nga arkiva.

Jonida Maliqi është një përdoruese e rregullit e rrjetit social Instagram, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi një ‘fan page’ i këngëtares ka publikuar një imazh të saj nga fëmijëria e hershme, dhe ajo nuk ka nguruar të ri publikojë atë në Instagram.

Ajo paska qenë po aq simpatike, dhe e ëmbël edhe si fëmijë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 27 Qershor, 2020 22:53

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

Marketing politik