Juve hyn në garë për Coutinhon

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka August 9, 2019 20:46

Juve hyn në garë për Coutinhon

Juventusi ka hyrë në garë për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho.

Barcelona është duke u munduar ta shesë brazilianin, ngase dëshirojnë të rregullojnë bilancin pas blerjes së Frenike De Jong dhe Antoine Greizmann.

Sarri po i nevojitet braziliani, sepse do të ishte një lojtarë kyç për formacionin 4-3-3.

Për të pos “Zonjës së vjetër”, janë të interesuar Bayerni dhe PSG.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka August 9, 2019 20:46