Juventus nuk arrin të fitojë në kohë të rregullt ndaj Genoas, përpara janë vazhdimet

Desk
By Desk 13 Janar, 2021 22:40

Juventus nuk arrin të fitojë në kohë të rregullt ndaj Genoas, përpara janë vazhdimet

Juventus dhe Geona në fazën e 1/8-tës së finales ndahen me barazim në kohën e rregullt.

Pas golave të shënuar nga Kulusevski 2’ dhe Moratas 23’ për Juventusin, ata kaluan në epërsi prej dy golave, transmeton lajmi.net.

Mirëpo, kjo nuk e ndaloi Genoan që përmes Cyborras 28’ dhe Melegoni 74’ të barazojnë rezultatin.

Tani, ndeshja do të vazhdojë në kohën shtesë, me dy pjesë nga 15 minuta./Lajmi.net/

Desk
By Desk 13 Janar, 2021 22:40