Juventusi sonte vazhdoi me fitore, sërish shfaqet Ronaldo

Desk
By Desk December 18, 2019 21:42

Juventusi sonte vazhdoi me fitore, sërish shfaqet Ronaldo

aulo Dybala dhe Cristiano Ronaldo kanë realizuar nga një gol për fitoren e Juventusit 2 me 1 ndaj Sampdorias në xhiron e 17-të të Serisë A.

Caprari realizoi te Sampdoria golin e vetëm.

Në tabelë, “Zonja e Vjetër” ka 42 pikë në pozitën e parë, tri më shumë se Interi që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

 

Desk
By Desk December 18, 2019 21:42