Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 18 Shtator, 2023 20:35

Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, theksoi se fronti opozitar shqiptar është i gatshëm të dal në zgjedhje dhe të sfidoj pushtetin.

Sipas Kasami bashkëpunimi mes Lëvizjes BESA, Lëvizjes Demokratike dhe Alternativës funksionon në mënyrë të përkryer dhe u shpreh i bindur se ky bllok do të dal fitues  në zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 18 Shtator, 2023 20:35
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.