Kasami për Kastriot Rexhepin: Nuk jam i befasuar

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 13:40

Kasami për Kastriot Rexhepin: Nuk jam i befasuar

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami erdhi në Kuvend pasi deputeti i tij Kastriot Rexhepi hoqi dorë nga rrëzimi i Qeverisë.

Ai shkurtimisht vetëm tha se nuk është i befasuar nga vendimi i Rexhepit dhe u fut në Kuvend.

“Nuk jam i befasuar” tha Kasami.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 13:40
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.