Kasami për Kastriot Rexhepin: Nuk jam i befasuar

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 13:40

Kasami për Kastriot Rexhepin: Nuk jam i befasuar

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami erdhi në Kuvend pasi deputeti i tij Kastriot Rexhepi hoqi dorë nga rrëzimi i Qeverisë.

Ai shkurtimisht vetëm tha se nuk është i befasuar nga vendimi i Rexhepit dhe u fut në Kuvend.

“Nuk jam i befasuar” tha Kasami.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 13:40

09
Dhj
Nga mostrat e marra nga personat e sëmurë, është vërtetuar se një numër i madh...
09
Dhj
Sherri mes tre personave në Shkup për pak ka përfunduar pa viktima, kur njëri prej...
09
Dhj
Pas relativizimit të zërave se Aleanca për Shqiptarët do të bëhet pjesë e qeverisë si...
09
Dhj
Në Ditën Ndërkombëtare të Luftës Kundër Korrupsionit, AlternAtivA edhe një herë e riafirmon përcaktimin e...