Keanu Reeves e Alexandra Grant ngjallin dyshime për një lidhje të mundshme

Keanu Reeves e Alexandra Grant ngjallin dyshime për një lidhje të mundshme

Keanu Reeves dhe artistja Alexandra Grant Alexandra Grant dorë për dore dolën në tapetin e kuq të shtunën në Muzeun e Artit të Los Angeles.

Kjo bëri që të nxitën spekulime se dy aktorët po takohen, njofton Klan Kosova.

Sidoqoftë, dihet që Reeves 55 vjeçar dhe Grant 46 vjeçare janë të paktën miq të mirë që mbajnë duart me njëri-tjetrin.

Ata bënë të njëjtën gjë në qershor kur morën pjesë në një ngjarje të modës Saint Laurent në Malibu, California, shkruan Yahoo.

Historia e marrëdhënies së Reeves dhe Grant filloi në vitin 2009, kur u takuan në një darkë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 5 Nëntor, 2019 23:08

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.