Kejvina me poza të ‘nxehta’ në fotosesionin e ri, e quan veten mbretëreshë

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 10, 2020 22:54

Kejvina me poza të ‘nxehta’ në fotosesionin e ri, e quan veten mbretëreshë

Kejvina duket provokuese në fotografitë e reja.

Kejvina Kthella ka marrë edhe një herë vëmendjen e të gjithëve me setin e ri fotografik, shkruan lajmi.net.

Modelja e famshme ka pozuar e veshur me një fustan tejet elegant, por i cili ishte shumë i hapur tek pjesa e gjoksit.

Në ato fotografi, fustani me dekolte të hapur dhe po ashtu i hapur tek pjesa e këmbës, i zbulonte shumë Kejvinës.

“Mbretnesha👑😋”, është mbishkrimi që ajo ua la fotografive, duke iu referuar pamjes dhe ambientit ku pozoi.

Për këtë paraqitje, Kejvina mori komplimente nga ndjekësit dhe modelet e tjera. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 10, 2020 22:54