Kellni tejkalon “Covid 19” dhe gati pret garat në Bundesligë

Desk
By Desk May 11, 2020 19:42

Kellni tejkalon “Covid 19” dhe gati pret garat në Bundesligë

Skuadra e Kellnit është gati që të nis garat në Bundesligë, edhe pse tre futbollist të klubin gjerman rezultuan pozitiv në testin e “Covid 19”. Mirëpo sipas të përditshmes “Kicker”, të tre anëtarët e klubit gjerman janë futur në karantinë me kohë dhe janë testuar sërisht, ndërsa rezultatet e fundit thonë se janë shëruar tërësisht nga virusi.

Karantina e treshes përfundoi të enjten, duke i lejuar ata të bëjnë një rikuperim të plotë dhe të rikthehen në ekip përpara rikthimit të propozuar të Bundesligës, gjatë kësaj fundjave.

Desk
By Desk May 11, 2020 19:42