Kendall Jenner sfidon të ftohtit, del me bikini në mes të borës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 21 Janar, 2022 11:56

Kendall Jenner sfidon të ftohtit, del me bikini në mes të borës

E motra e Kim Kardashian, Kendall Jenner, është një nga modelet më të njohura dhe të popullarizuara në botë.

Ajo ka sfiduar të ftohtin duke u shfaqur me bikini mes akullit dhe temperaturave të ulëta.

Kendall ka pozuar në akull dhe në të ftohtë duke publikuar disa foto në rrjetin e saj në Instagram duke luajtur mes akullit dhe borës.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 21 Janar, 2022 11:56