Kërcënon me jetë nënën e tij, arrestohet tetovari

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 19:57

Kërcënon me jetë nënën e tij, arrestohet tetovari

Gjatë ditës së djeshme, më datë 23.05.2023 në orën 19:15, zyrtarët policorë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria shtetasin S.L (40) nga fshati Zhelinë i Tetovës, pasi paraprakisht ai ka kërcënuar me jetë nënën e tij 64-vjeçare dhe është sjellë në mënyrë agresive me anëtarët e tjerë të familjes.

MPB-ja njofton se po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 19:57