Kërrcënimet ndaj deputetëve, Haziri: Mua nuk më është lajmëruar askush

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 11:05

Kërrcënimet ndaj deputetëve, Haziri: Mua nuk më është lajmëruar askush

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Elmi Aziri para hyrjes në Kuvend ka deklaruar se presin që sot të bjerë Qeveria “Zaev 2”.

“Natyrisht se ishte qetë sepse të gjithë subjektet politike janë deklaruar për pozicionet e tyre. Ne, sot presim që komfor deklarimeve dhe komfor nënshkrimeve që kjo Qeveri të bjerë”, tha Aziri, i cili u pyet nga gazetarët nëse ka pasur kërrcënime ndaj deputetëve.

“Mua nuk më është lajmëruar askush, as më ka dërguar mesazh”, tha Haziri

Për në ora 11 është caktuar seanca plenare ku në rend dite do të jetë mosbesimi i Qeverisë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 11:05
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.