Kështu po duket Dhurata sonte gjatë një koncerti

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Shtator, 2022 22:57

Kështu po duket Dhurata sonte gjatë një koncerti

Këngëtarja Dhurata Dora është paraqitur me stil gjatë një paraqitje të saj sonte.

Është njëra prej këngëtarëve më të dashura në trojet shqiptare, jo vetëm për mënyrën si këndon por edhe për stilin e saj.

Dhurata Dora sonte është shfaqur tepër e seksi teksa pritet që të përformojë në një koncert që është duke u zhvilluar brenda një halle sportive në diasporë.

Dhurata ka qenë e veshur me të zeza teksa ka pasur edhe një porosi para se të dal në skenë.

“Kjo natë 🖤”, ka shkruar ajo.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Shtator, 2022 22:57

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...