Këta janë artistët që do të përformojnë sonte krah Dua Lipës në ‘Sunny Hill’

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 21:49

Këta janë artistët që do të përformojnë sonte krah Dua Lipës në ‘Sunny Hill’

Pak orë na ndajnë nga fillimi i festivalit ‘Sunny Hill’.

Dyert e festivalit janë hapur në ora 12:00 dhe do mbyllen në ora 22:00, shkruan lajmi.net

E hapjen e këtij festivali do ta bëjë artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa.

Krahas këngëtares sonte do të përformojnë edhe Elvana Gjata, Yll Limani, Kida, Grupi Sytë, Art Lokaj etj.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 21:49