Këto janë veturat më të shtrenjta në botë

Këto janë veturat më të shtrenjta në botë

Super-veturat janë vështirë të përballueshme financiarisht për një shumicë prej nesh.

Rreshti i super-veturave tashmë është mjaft i gjatë, megjithëse do të tentohet të ngushtohet duke selektuar ato më mbresëlënëset.

Teknologjia e avancuar nuk vjen gjithmonë lirë, andaj është edhe një vlerë e habitshme e çmimeve në mesin e veturave që i posedojnë ato.

T’i ndjekim ato të listuara në bazë të modelit, si dhe të ilustruara me fotografi më poshtë.

Porsche 918 Spyder

Aston Martin Vulcan

Koenigsegg Agera RS

Bugatti Veyron B 16.4

Pagani Huayra

Lamborghini Sesto Elemento

Ferrari Laferrari Aperta

McLaren P1

Bugatti Chiron

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 8 Shkurt, 2019 22:57

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.