Këto të famshme nuk do i njihni pa make up

Këto të famshme nuk do i njihni pa make up

Shumë të famshëm kanë përqafuar trendin e publikimit të fotove pa grim duke treguar bukurinë e tyre natyrore.

Yjet si Christina Aguilera dhe Kesha kanë qenë  ndër të parat që u përballën me këtë sfidë.

Të famshëm të tjerë si Zendaya dhe Kylie Jenner kanë ndarë selfie pa grim në Instagram.  Këtu janë disa foto të të famshmëve që kanë publikuar foto pa grim.

Christina Aguilera

Heidi Klum

Rihanna

Alessandra Ambrosio

Alicia Keys

Jennifer Garner

 

Selena Gomez

Kim Kardashian

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 12 Gusht, 2019 23:02

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA