Khloe Kardashian mahnit me fustanin e bardhë

Khloe Kardashian mahnit me fustanin e bardhë

Khloe Kardashian dukej mahnitëse ndërkohë që pozon e veshur me një fustan të bardhë, rrugës për në festën e Beyonce dhe Jay-Z.

Ajo “ngre” temperaturat me këtë pamje rrëzëllitëse dhe mahnit 104 milionë fansat e saj.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë…

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 11 Shkurt, 2020 23:03

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.