Kida shfaqet atraktive në imazhet e shkëputura nga klipi i fundit

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 7 Korrik, 2022 15:01

Kida shfaqet atraktive në imazhet e shkëputura nga klipi i fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida arrin që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes me postimet që bën në rrjetet sociale.

Krijuesja e shumë hiteve që aktualisht po shijon suksesin e projekteve të reja ka ardhur me disa imazhe të cilat janë shkëputur nga klipin i saj i fundit.

Orhidea Latifi (emri i plotë) dukej me shumë stil në një nga paraqitjet e videoklipit “AM/PM” ndërsa u shfaq në formë të mrekullueshme e veshur me kroset me ngjyrë të kaltër dhe mini-fund me zinxhir lëshuar sipër teksa kompletoi pamjen me syze dielli dhe një xhaketë të kaltër.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 7 Korrik, 2022 15:01