Kida si kameleon, ndryshon edhe një herë dukjen

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 14 Shtator, 2020 22:57

Kida si kameleon, ndryshon edhe një herë dukjen

Kida ka vendosur ta bëjë një ndryshim në dukje.

Kida është emër shumë i suksesshëm i estradës, e cila njihet për një numër të madh projektesh muzikore, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ka shijuar pushimet në bregdet, menjherë pas publikimit të këngës “Edhe sa”, e cila menjëherë u shndërrua në hit.

Në klipin e asaj kënge, Kidën e kemi parë si bjonde, ndryshim që erdhi papritur por që asaj i shkonte shumë dhe e komplimentuan të gjithë.

Por, artistja ka vendosur që edhe një herë ta ndryshojë pamjen, duke ngjyrosur flokët me ngjyrë rozë. /Lajmi.net/

 

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 14 Shtator, 2020 22:57