Kim Kardashian tregon nëse ajo dhe Kanye West planifikojnë fëmijë të tjerë

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka October 21, 2019 23:25

Kim Kardashian tregon nëse ajo dhe Kanye West planifikojnë fëmijë të tjerë

Siç shihet nuk do ketë më fëmijë të tjerë nga superylli Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj, Kanye West.

Krejt në fund, kjo është ajo që ylli televiziv ka thënë në episodin e së dielës të “Keeping Up with the Kardashians”, ku ka përfshirë lindjen e fëmijës së katërt, djalit Psalm, prej një nënë surrogateje.

“Ndihem e kompletuar”, ka thënë Kim Kardashian. “Unë mendoj se katër është perfekt për mua”. Psalm ka lindur në maj dhe është vëlla i motrave North, 6-vjeçe, Chicago një dhe vëllait Saint, 3-vjeç.

Në ndërkohë, Kim dhe Kanye u takuan rreth vitit 2002 kur Kanye ishte duke bërë një video me mikun e Kim, Brandy, të cilin Kim e njihte përmes Ray J, të dashurin e saj në atë kohë. Kanye as nuk e dinte kush ishte Kim kur u takuan për herë të parë.

Pas këtij momenti, të dy filluan të admirojnë njëri-tjetrin nga larg ndërsa të dy u takuan me njerëz të tjerë.

Sidoqoftë, thashethemet për ato takime nuk u konfirmuan deri në vitin 2012, kur Kanye pranoi dashurinë e tij për Kim në një këngë dhe e ftoi atë në shfaqjen e tij të modës në Paris.

Kanye West dhe Kim Kardashian (Foto: Bryan Bedder/Getty Images for Harper’s Bazaar)

Dyshja e famshme u martuan në vitin 2014 në një ceremoni superluksoze në Itali.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka October 21, 2019 23:25