Kishte hyrë për të bërë dush, ky është reagimi i Kiarës kur e shikon Luizin zhveshur në banjë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Janar, 2023 22:34

Kishte hyrë për të bërë dush, ky është reagimi i Kiarës kur e shikon Luizin zhveshur në banjë

Banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, kanë qëndruar vetëm për disa orë në një dhomë në kuadër të provës javore.

Ata u kujdesën për një bebe, ndërsa gjatë asaj kohe nuk munguan batutat, bisedat serioze e po ashtu edhe disa momente të bukura ndërmjet tyre.

Në një çast, Luizi u fut për të bërë një dush në banjën që ndodhej në dhomë dhe kishte harruar mikrofonin.

Derisa iu kërkua të merrte mikrofonin, ai i tha Kiarës që t’ia sillte meqë kishte hyrë brenda.

Ajo u afrua në banjë për t’ia dhënë mikrofonin dhe në ato momente bëri një reagim, pasi duket se e kishte parë tërësisht të zhveshur.

Ejlli nga ana tjetër filloi të qeshte, gjersa videoja u shpërnda gjithandej në rrjetet sociale.

Dyshja siç shihet po e shijojnë kohën brenda dhe Luizi ka shprehur hapur dashurinë që ka për Kiarën.

https://video.gjirafa.com/embed/snaptik-app-7192576156107951365-mp4?autoplay=true&c=1
Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Janar, 2023 22:34

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare