Kjo është dhurata që Ivanka Trump i bëri vajzës

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka July 22, 2019 22:58

Kjo është dhurata që Ivanka Trump i bëri vajzës

Vajza e Donald Trump, Ivanka, postoi një fotografi së fundmi të një qeni të bardhë të cilin e bleu për vajzën e saj Arabella, në ditëlindjen e tetë.

“Njihuni me Snoë. Ëndrra e ditëlindjes së Arabellës u bë realitet”, shkroi Ivanka në Instagram.

Babai i Ivanka Trump, Donald – presidenti amerikan, nuk njihet si një adhurues i qenit dhe madje ajo theu traditat duke hyrë në Shtëpinë e Bardhë pa një kafshë.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka July 22, 2019 22:58