Kolevski: Kjo qeveri nuk mund të shkojë përpara

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 22:24

Kolevski: Kjo qeveri nuk mund të shkojë përpara

Analisti Sasho Kolevski, i ftuar në emisionin “Programi 200”, tha se në këtë gjendje kjo qeveri nuk mund të shkojë gjatë. Sipas tij, kjo qeveri nuk ka as forcën as numrat për të shkuar gjatë. Sipas tij, tani pyetja është se ku do të shkojë BDI-ja.

Kjo Qeveri nuk mund të shkojë gjatë. Për momentin kjo qeveri nuk ka as forcën as numrat për të shkuar përpara. Zgjedhjet janë të pa evitueshme. Pyetja është nëse BDI-ja do vazhdojë të qëndrojë më në këtë qeveri apo jo dhe në kë mënyrë do të qëndrojë- tha Kolevski.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 22:24
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.