Komisioni për Parandalimin e Korrupsionit në Maqedoni sot mban seancë

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 1 Nëntor, 2021 10:36

Komisioni për Parandalimin e Korrupsionit në Maqedoni sot mban seancë

Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit gjatë ditës së sotme duhet të mbaj mbledhjen e 54-të.

Në rend dite të kësaj seance do të jetë shqiptimi i gjobës për mungesë të deklaratës për gjendjen pronësore nga ana e personave të zgjedhur dhe emëruar.

Anëtarët e komisionit anti-korrupsion gjatë mbledhjes duhet të shqyrtojnë dhe vendosin edhe për veprimin ndaj disa lëndëve konkrete.

Mbledhja do të mbahet online nëpërmjet platformës ZOOM.

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 1 Nëntor, 2021 10:36
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.