Konfirmohet lajmi Flakës, Taravari do të udhëton në Haxh

Konfirmohet lajmi Flakës, Taravari do të udhëton në Haxh

Konfirmohet lajmi Flakës, Taravari do të udhëton në Haxh. Në një vizitë në Derbresh, Taravari ka deklaruar se do të viziton Arabinë Saudite si mysafir i mbretet atje.

A do te shkoj ne Haxh? Ja si pergjigjet Taravari !

Posted by TV GLOBI on Friday, August 2, 2019

Lexo:

Pas Bujar Osmanit dhe Muhamed Zekirit edhe Arbet Taravari do të bëhet Haxhi

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 3 Gusht, 2019 09:40

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

Marketing politik