Konfiskohet mbi 1.5 tonë drogë në Strumicë dhe Resnjë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shkurt, 2022 11:32

Konfiskohet mbi 1.5 tonë drogë në Strumicë dhe Resnjë

Alsat jo zyrtarisht mëson se policia në aksionet e mbrëmshme ka sekuestruar mbi 1.5 tonë drogë të llojit marijuhanë.

Pjesa më e madhe e saj është gjetur në qytetin e Strumicës, ndërsa një sasi është kapur edhe në Resnjë.

Gjatë ditës policia do të jep detaje për aksionin, lokacionet e bastisura dhe shtetasit e arrestuar.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shkurt, 2022 11:32
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.