Kourtney dhe Kim Kardashian vishen njësoj

Desk
By Desk March 2, 2020 22:55

Kourtney dhe Kim Kardashian vishen njësoj

Kourtney dhe Kim Kardashian shkëlqyen në kostumet e lëkurës ndërsa morën pjesë në shërbimin e kishës së Kanye West gjatë Javës së Modës në Paris.

Për rastin, yjet “Keeping Up With the Kardashians” kishin veshje nga koleksioni i Balmain në vjeshtë/dimër 2020, të cilat u prezantuan në pistën më herët javën e kaluar. 

Kim kishte zgjedhur ngjyrën mustardë, e cila përmbante një qafë breshkash të lartë dhe pantallona të ngushta lëkure, nën një xhaketë të lëkurës. Nëna e katër fëmijëve, përfundoi pamjen e saj duke lidhur një bishtalec të ulët poshtë me një lidhëse flokësh nga i njëjti material.

 

Marc Piasecki/Getty Images

Sa i përket Kourtney, ajo veshi një kostum ngjyrë kafe me mëngë të gjata, me qafë të lartë dhe me një palë pantallona që përputheshin. Ajo aksesoi veshjen e saj me një palë çizme lëkure të zeza, një kuletë të zezë dhe syze të zeza.

Desk
By Desk March 2, 2020 22:55