Kryeministri Kovaçevski ka njoftuar në Instagram se sonte ka bërë tifo për Serbinë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 22:37 Updated

Kryeministri Kovaçevski ka njoftuar në Instagram se sonte ka bërë tifo për Serbinë

Kryeministri Dimitar Kovaçevski, në prag të ndeshjes së sontme në Kupën e Botës në Katar, mes skuadrave të futbollit të Brazilit dhe Serbisë, në Instagram ka bërë të ditur se sonte po bën tifo për Serbinë, përcjell FLAKA.

“Sonte jam duke bërë tifo për Serbinë”, ka shkruar Kovaçevski

Por, dëshira e kryeminisrit mbeti vetëm dëshirë, pasi Serbia ishte shumë e dobër karshi Brazilit, e cila e mundi me rezultat 2:0. FLAKA

BURIMI: Фронтлајн

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 22:37 Updated

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...