Kryetari i Koçanit, Ljupço Papazov infektohet me virus

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 20:32

Kryetari i Koçanit, Ljupço Papazov infektohet me virus

Kryetari i Komunës së Koçanit, Ljupço Papazov pasditen e sotme ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19, përcjell TV21.

Papazov njofton se testi i është bërë nga Qendra për Shëndet Publik në Koçani, ndërkaq ka kryer incizim tomografik në Kovid-Qendrën e Koçanit, por nuk është pranuar për trajtim spitalorë. Në një bisedë telefonike për MIA, Papazov thotë se është në gjendje të mirë shëndetësore, pa simptome të ashpra të Covid-19. Ndryshe, Papazov gjatë ditës së djeshme ka marrë deytërn e kryetarit të komunës, ndërkaq u alivanos gjatë konferencës për shtyp pas takimit që kishte me kreun e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe krerët e komunave nga radhët e VMRO-DPMNE-së.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 20:32
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.